Wpłatomat
16004
page-template-default,page,page-id-16004,theme-bridge,bridge-core-2.2.5,cookies-not-set,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,columns-4,qode-theme-ver-21.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-16488

Wpłatomat depozytowy – inteligentny sejf z funkcją inkasenta

Urządzenie to występuje też pod nazwą: Wpłatomat BACK-OFFICE

Jest wykorzystywane do rozliczania wszystkich kasjerów w placówce handlowej. Umożliwia błyskawiczne księgowanie wpłaty on-line bezpośrednio na koncie po zakończeniu zmiany kasjera.

Wpłacana przez kasjera gotówka zostaje zweryfikowana przez urządzenie pod względem autentyczności, przeliczona i zdeponowana w bezpiecznym sejfie.

Rozwiązanie takie redukuje udział kadry kierowniczej w procesie rozliczenia kasjera.

Dzięki komunikacji on-line system umożliwia otrzymanie bieżącej informacji o stanie gotówki w placówce. Dodatkowa aplikacja serwerowa umożliwia zarządzanie i monitoring techniczny i transakcyjny wszystkich urządzeń zamontowanych w wielu placówkach całej sieci handlowej

Urządzenia umożliwiają dostęp do usługi 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Wpłatomaty banknotowe mogą identyfikować kilka walut jednocześnie np. PL, EURO, US lub inne, do 4 różnych walut jednocześnie. Wszystkie mogą być deponowane w tej samej kasecie.

Obudowa wpłatomatu może być wykonana w różnym standardzie, jako jednopłaszczowa typu StrongBox lub jako obudowa certyfikowana wg klas odporności na włamanie, zgodnie z normą PN-EN 1143.

H2: Zindywidualizowane parametry wpłatomatu

Urządzenie jest budowane pod określone potrzeby klienta. W podstawowym rozwiązaniu w oparciu o akceptor banknotów wraz z kasetą. W wersji z jednym, dwoma do czterech modułów banknotowych i każdy z kasetą w jednej obudowie. W przypadku potrzeby rozwiązanie takie może być rozbudowane o dodatkowy akceptor bilonu wraz z oddzielną kasetą.

Jesteśmy w stanie zrealizować każdy projekt wpłatomatu według indywidualnych wymagań klienta.

.

WPŁATOMAT DEPOZYTOWY