Multisejf
15814
page-template-default,page,page-id-15814,theme-bridge,bridge-core-2.2.5,cookies-not-set,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,columns-4,qode-theme-ver-21.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-16488

Multisejf to elektroniczna wieloszufladowa szafka kasjerska do bezpiecznego przechowywania pieniędzy.

Podstawowym atutem urządzenia jest ochrona poszczególnych szuflad odpowiednio dobranym opóźnieniem czasowym, przypisanym z menu urządzenia w zależności od funkcji szuflady. Krótka zwłoka czasowa przewidziana jest do obsługi bilonu, a dłuższa dla szuflady z banknotami. Najdłuższa zwłoka jest zalecana dla szuflady depozytowej wrzutowej – dla deponowania nadmiaru gotówki lub dla szuflady większych wypłat.

Multisejfy możemy konfigurować ze względu na różne parametry:
liczbę szuflad: w standardowej wersji proponujemy dwu-, cztero-, sześcioszufladowe, w innym przypadku konfigurujemy według indywidualnych potrzeb klienta.
odporność na włamanie: obudowa w klasie S1, klasie S2 i najwyższej klasie I.
Klasa urządzenia decyduje o dopuszczalnej wysokości przechowywanych wartości w danym multisejfie.
wielostanowiskowość: różne oprogramowania dla multisejfów umożliwiają na pracę.
jednostanowiskową lub wielostanowiskową do wyboru tzn. że w tym samym momencie może obsługiwać urządzenie jedna bądź kilka osób.
tryb pracy: multisejf może pracować jako autonomiczne urządzenie w trybie off-line lub jako urządzenie w wersji on-line zarządzane i monitorowane zdalnie z systemu informatycznego.
ilość walut: może być jednowalutowy lub wielowalutowy.

Dzięki tak dużej możliwości modyfikacji zastosowania multisejfów są bardzo duże i uniwersalne, zaczynając od standardowych stanowisk kasjerskich z obsługą gotówki po wyspecjalizowane punkty kasowe w bankach.

Urządzenia wyposażone są w zaawansowaną funkcjonalność elektroniczną.

szb
szb