o nas

[ strona główna | powrót ]

Firma Systemy Zabezpieczeń Bankowych Wojciech Pogorzałek istnieje na rynku od 1995 roku.


Produkujemy multisejfy oraz sterowniki elektroniczne do urządzeń zabezpieczeniowych, tj. wrzutnie, kasośluzy itp. Od lat współpracujemy z firmą Metalkas, która jest światowym producentem mebli metalowych, sejfów, kasetek oraz regałów. Zajmujemy się sprzedażą wysokiej jakości urządzeń zabezpieczeniowych:

  • kasetek
  • sejfów
  • mebli metalowych (biurowych, socjalnych, warsztatowych)
  • regałów
  • zamków sejfowych
  • systemów zabezpieczeń

 

Oferujemy również projektowanie oraz montaż systemów alarmowych i telewizji przemysłowej. Wykonujemy usługi dotyczące branży zabezpieczeniowej, takie jak: konserwacje, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz relokacje urządzeń.

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem niemieckiej firmy Carl Wittkopp, która specjalizuje się w produkcji sejfowych zamków kluczowych i elektronicznych stosowanych w urządzeniach zabezpieczeniowych.

 

Posiadamy szerokie grono odbiorców, którzy cieszą się zadowoleniem z naszych produktów i usług spełniających wysokie wymogi jakościowe, jak również z dotrzymywanych terminowości i kompletności dostaw.

Współpracujemy z Centralami Bankowymi, Instytucjami Państwowymi, Przedsiębiorstwami, Organizacjami, Firmami oraz klientami prywatnymi.

 

Nasza  firma Systemy Zabezpieczeń Bankowych Wojciech Pogorzałek posiada Koncesję MSWiA Nr L-184300 na wykonywanie usług dotyczących ochrony mienia w zakresie mechanicznym i elektronicznym. Każdy nasz pracownik posiada Licencję pracownika zabezpieczenia technicznego.

 

Oferujemy Państwu fachową pomoc i doradztwo w zakresie zakupu urządzeń zabezpieczeniowych oraz profesjonalne przeszkolenie personelu w zakresie obsługi urządzeń. Gwarantujemy wysoki poziom oferowanych wyrobów i usług.

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, skorzystania z naszych usług oraz do nawiązania owocnej współpracy.

 

 

W wyniku realizacji projektu pt. "Zmiana procesu produkcji multisejfów w firmie Systemy Zabezpieczeń Bankowych" dofinansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007 - 2013, zmienił się dotychczasowy proces produkcyjny. Multisejfy składane są w nowym budynku firmy (siedzibie firmy) przez jej pracowników, dzięki czemu firma nie musi zlecać prac podwykonawcom, jak to było do tej pory. Jednocześnie zwiększyła się pewność firmy, co do jakości wytwarzanego sprzętu (techniki, odpowiednich kadr, materiałów), w ten sposób przedsiębiorstwo w pełni odpowiada za całą pracę związaną z powstawaniem jak i sprzedażą produktu, przez cały czas mogąc kontrolować ten proces. Ponadto zmienił się sposób świadczenia usług. Utworzony został salon wystawienniczy, w którym znajdują się produkty firmy, tak by potencjalni klienci, osoby zainteresowane ofertą mogli ją dokładnie poznać. Ponadto część budynku została zagospodarowana na magazyn, co zwiększyło elastyczność w zakresie dostarczania towarów do klienta.

[ strona główna | powrót ]

o nas

tworzenie stron internetowych katowice